Graphics
3x0  do 3x1 wsparcie zawodnika z piłka
Exercise - 3x0 do 3x1 wsparcie zawodnika z piłka

Gra 3x0 z progresem do 3x1

Gra 3x0. Cele: ; tworzenie linii podania, wsparcie dla zawodnika z piłką ( gra po trójkącie - tworzenie wariantów podania w prawo/lewo ), pozycja otwarta ( ustawienie ciała ), ruch zmiana miejsca.

Zaczynamy spokojnie w celu zrozumienia, następnie aby osiągnąć intensywność wprowadzamy rywalizację np. który zespół zrealizuje cele i jako pierwszy wykona 10 podań, /MOD/ po osiągnięciu określonej liczby podań możemy zaatakować bramkę - kto pierwszy strzeli gola.

Gra 3x1. Cele w ataku: jw + reakcja po stracie, utrzymanie się przy piłce. W obronie: zamykanie linii podania, odbiór. /MOD/ zawodnik po odbiorze ma zdobyć bramkę, zawodnicy przy piłce po wykonaniu 5 podań grają do wybiegającego  - obrońca goni do 1x1.

Organizacja - zależnie od liczby zawodników tworzymy odpowiednią liczbę boisk, zespoły atakują bramkę na swojej połowie,

Intensity range: 0 - 100 %
Tags: Individual activities Group activities Passes and ball receptions Posiadanie piłki Set plays Transition phases