ProTrainUp License - Free for educational and non-commercial use.

Other exercises created by this user
Exercise - Gra 6 × 6 z akcentem obrony średniej
Add to favorites

Zadaniem zawodników w fazie bronienia jest odbiór piłki poprzez przejęcie podania w formacji pomocy. Jeżeli zamknięcie linii podania nie powiedzie się, to formacja pomocy przechodzi do obrony niskiej i odbiera piłkę w sposób bezpośredni. Celem zawodników po odbiorze piłki jest podanie do napastnika lub ofensywnego pomocnika, którzy po wykonaniu jednego podania mogą zdobyć bramkę. Zadaniem zawodników w fazie atakowania jest podanie piłki do napastnika lub ofensywnego pomocnika, którzy po wykonaniu podania mogą zdobyć bramkę. Każda grupa zawodników nie przekracza linii środkowej, czyli na swojej połowie boiska gra w układzie 4 × 2. Kolejnym krokiem w tej grze może być możliwość przebiegnięcia zawodników zespołu broniącego na połowę przeciwnika na sygnał trenera lub wybranego zawodnika.