Graphics
Gra 1v1 z przeprowadzeniem przez otwarte bramki
Exercise - Gra 1v1 z przeprowadzeniem przez otwarte bramki

Cel techniczny: prowadzenie piłki, przyjęcie kierunkowe, gra 1vs1...
Cel mentalny: pewność siebie, szybki wybór
Cel motoryczny: szybkość z piłką i bez, zmiany kierunków bieguProsta, bardzo intensywna gra 1vs1. Zawodnik z piłką zagrywa ją na drugą stronę i automatycznie staje się obrońcom. Żółty zawodnik powininien wykonać przyjęcie kierunkowe i przeprowadzić piłkę przez duże bramki z czerwonymi znacznikami. Czerwony zawodnik musi odebrać piłkę i przeprowadzić ją przez niebieskie znacznikiPunkty coachingowe:
-ofensywna gra 1vs1 (nie uciekam, szukam pojedynku), dużo balansu, zwody
- przyjęcie kierunkowe w szybkim tempie
- obrońca nisko na nogach, aktywna obrona

Prosta, bardzo intensywna gra 1vs1. Zawodnik z piłką zagrywa ją na drugą stronę i automatycznie staje się obrońcom. Żółty zawodnik powininien wykonać przyjęcie kierunkowe i przeprowadzić piłkę przez duże bramki z czerwonymi znacznikami. Czerwony zawodnik musi odebrać piłkę i przeprowadzić ją przez niebieskie znacznikiPunkty coachingowe:
-ofensywna gra 1vs1 (nie uciekam, szukam pojedynku), dużo balansu, zwody
- przyjęcie kierunkowe w szybkim tempie
- obrońca nisko na nogach, aktywna obrona
Cel mentalny: pewność siebie, szybki wybór

Cel motoryczny: szybkość z piłką i bez, zmiany kierunków biegu

 

Zawodnik z piłką zagrywa ją na drugą stronę i automatycznie staje się obrońcom. Żółty zawodnik powinien wykonać przyjęcie kierunkowe (RAZ PRAWA, RAZ LEWA NOGA) i przeprowadzić piłkę przez jedną z dwóch czerwonych bramek (ustawionych po przekątnej wyżej od niego). Jeżeli mu się uda przebiega na miejsce kolegi (zawodnicy zamieniają się miejscami). Czerwony zawodnik ma natomiast za zadanie odebrać piłkę i przeprowadzić ją przez jedną z dwóch żółtych bramek. PIŁKI SĄ ZAWSZE Z JEDNEJ STRONY. Zawodnik po odbiorze piłki przebiega zawsze do rzędu w którym są piłki.

Możemy wprowadzić rywalizację- wygrywa zawodnik który w czasie trwania ćwiczenia najwięcej razy przeprowadzi piłkę przez ŻÓŁTĄ BRAMKĘ. Wtedy głównym celem ćwiczenia będzie- ODBIÓR PIŁKI

 

Punkty coachingowe:

- ofensywna gra 1vs1 (nie uciekam, szukam pojedynku), dużo balansu, zwody

- przyjęcie kierunkowe w szybkim tempie

- obrońca nisko na nogach, aktywna obronaProsta, bardzo intensywna gra 1vs1. Zawodnik z piłką zagrywa ją na drugą stronę i automatycznie staje się obrońcom. Żółty zawodnik powininien wykonać przyjęcie kierunkowe i przeprowadzić piłkę przez duże bramki z czerwonymi znacznikami. Czerwony zawodnik musi odebrać piłkę i przeprowadzić ją przez niebieskie znaczniki


Parameters of the exercise
Discipline of sport: Football
Category: No category
Age category: U7 U8 U9
Time of exercise: 30 minutes
Number of repeats: 1 times
Break time: 0 seconds
Intensity range: 70 - 80 %
Tags: 1x1 Dribble Tackling Passes and ball receptions Driving a ball
Equipment: Ball Bib Marking cone Pylon
Partner
baner