Mannschaft und Spieler

Mannschaft und Spieler

Stworzenie drużyny to element konieczny, aby rozpocząć prace z dziennikiem trenera. Na podstawie stworzonej drużyny, podliczane są wszelkiego rodzaju statystki oraz tabela ligowa, dlatego też tak ważnym jest poprawne stworzenie swojej drużyny.

Aby stworzyć drużynę, klikamy w lewym menu dziennika, w „drużyna”, a następnie „stwórz nową". W formularzu tworzenia drużyny mamy do uzupełnienia kilka istotnych pól. Najważniejsza z nich to nazwa drużyny. Ona determinuje późniejsze wyświetlanie się nazwy naszego zespołu w wielu miejscach dziennika. W polu Nazwa klubu należy wybrać konkretny klub, do którego przynależy drużyna. Jeżeli twojego klubu nie ma na liście, możesz dodać go ręcznie, wprowadzając jego oficjalną nazwę oraz logo.

Kolejnym krokiem jest określenie grupy wiekowej twojej drużyny, nadanie skróconej nazwy drużyny oraz określenie koloru. Kolor ten będzie wyświetlany np. na kalendarzu. Wszelkie informacje na temat zawodników znajdziesz w zakładce skład. Tam wyświetlane są podstawowe informacje na temat zawodników twojej drużyny. Aby przejść do zaawansowanych statystyk, należy kliknąć w imię i nazwisko wybranego zawodnika. Po kliknięciu, zostaniemy przeniesiemy do karty zawodnika. Jak stworzyć zawodników dowiesz się w kolejnym rozdziale.

Wróć