Terminkalender, Spiele und Tabelle

Terminkalender, Spiele und Tabelle

Aby utworzyć sezon w systemie ProTrainUp, należy kliknąć w lewym menu w zakładkę sezon, a następnie w „dodaj sezon". Otworzy Ci się formularz tworzenia nowego sezonu, jest tam kilka pól do uzupełnienia, zaczynając od wyboru sezonu w formie np. 2018/2019, następnie ustalamy nazwę naszej drużyny w tym sezonie oraz wybieramy datę rozpoczęcia oraz zakończenia sezonu. Ponadto, podczas tworzenia sezonu, możemy ustalić takie dane jak: domyślna liczba zawodników na boisku oraz domyślny czas meczu. Po zapisaniu sezonu możemy przejść do dodawania rozgrywek. Aby dodać rozgrywki, w lewym menu wchodzisz w zakładkę rozgrywki i następnie klikasz w „dodaj nowe rozgrywki".

Jeżeli jesteś użytkownikiem z Polski i bierzesz udział w oficjalnych rozgrywkach ligowych, możesz dodać swoje rozgrywki z predefiniowanej listy lig. Jeżeli nie bierzesz udziału w oficjalnych rozgrywkach ligowych lub twoich rozgrywek nie ma na liście predefiniowanej, możesz dodać rozgrywki ręcznie.

Aby stworzyć rozgrywki, musisz uzupełnić kilka pól takich jak: nazwa i typ rozgrywek, liczba kolejek, data rozpoczęcia rozgrywek, data pierwszego i ostatniego meczu oraz liczba zespołów biorących udział w rozgrywkach. Aby zapisać ustawienia, kliknij przycisk „zapisz".

Wróć