Trainingsplan und Trainingskonspekte

Trainingsplan und Trainingskonspekte

System ProTrainUp daje ci możliwość zaplanowania treningu na kilka tygodni w przyszłości. Aby to zrobić, przejdź do zakładki „plan zajęć” w lewym menu. Jeśli chcesz, aby trening powtarzał się wraz z ćwiczeniami, przy wcześniej utworzonym treningu, kliknij jedną z ikon w prawym górnym rogu szkolenia. Po kliknięciu w ikonę „edytuj” otworzy się okno, w którym można ustawić cykliczność treningu, wybierając częstotliwość treningu i datę do kiedy trening ma się powtarzać.

Kolejna ikona służy kopiowaniu treningu. Po jej kliknięciu pojawi się okno, w którym ustalasz datę i drużynę docelową kopiowanego treningu.

Jeśli chcesz zaplanować cykliczny trening bez wcześniej zdefiniowanych ćwiczeń, możesz zrobić to bezpośrednio podczas tworzenia samego treningu. Aby utworzyć trening, przejdź do zakładki „plan zajęć”, a następnie kliknij „dodaj trening” w wybranym dniu. Po wprowadzeniu informacji o treningu możesz zaplanować cykliczność tego szkolenia.

W tym oknie możesz także zarządzać listą uczestników. Kliknij „zarządzaj uczestnikami”, po kliknięciu pojawi się okno z opcją wyboru graczy, których chcesz powołać na trening. Oprócz graczy ze swojego zespołu możesz także zaprosić dowolnego gracza z całego klubu. Aby to zrobić, kliknij przycisk „powołaj z innego zespołu". Funkcja zarządzania uczestnikami jest również przydatna podczas planowania treningów indywidualnych.

Wróć