Licencja ProTrainUp - Frei für pädagogische und nicht-kommerzielle Zwecke.

Andere Übungen von diesem Benutzer
Übung - Gra zadaniowa 3x3+3.
Zu den Favoriten hinzufügen

Zawodnicy podzieleni na dwa 6-osobowe zespoły. Po dwóch zawodników z każdego zespołu z piłką przy nodze znajduje się za linią boczną na połowie przeciwnika. Gra zadaniowa 3x3+2 dodatkowych graczy ma na celu wykorzystanie ich w odpowiednim momencie. W każdej chwili zawodnik w posiadaniu piłki (na swojej połowie) może zbiec z nią za linię końcową boiska. Jest to sygnał dla bocznego znajdującego się po przeciwnej stronie do wprowadzenia się do gry. Zawodnik zbiegający zajmuje jego miejsce. Jeśli drużyna znajduje się na połowie przeciwnika nie ma możliwości wykorzystania bocznych w ten sam sposób.

Intensität.: 100 %
Tags: Działania zespołowe Gry zadaniowe Gra 3x3 Podania i przyjęcia piłki Strzały na bramkę Antycypacja Prowadzenie piłki
Geräte: Bramka mała Piłka Oznacznik